Elektrownie zamknięte dla zwiedzających

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 i tym samym zwiększone ryzyko jego przenoszenia, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o zawieszeniu do odwołania przyjmowania i oprowadzania zorganizowanych grup w elektrowniach wodnych i farmach wiatrowych.

Niestety, nie możemy teraz Was zaprosić do naszych elektrowni, ale zapraszamy do wirtualnego zwiedzenia jednej z nich, która znajduje się w Pilchowicach. A więcej na temat EW Pilchowice znajdziesz tutaj.

Kiedy już będziemy mogli Was do nas zaprosić, pamiętajcie o kilku ważnych sprawach.

Za zwiedzanie nic nie płacisz.Zwiedzić elektrownie możesz od poniedziałku do piątku od 8.00 do 13.00Elektrownie zwiedzać mogą dzieci po ukończeniu 11 roku życiaLiczebność grup uzależniona jest od rodzaju elektrowni. W przypadku elektrowni wodnych jednorazowo do obiektu zapraszamy grupy od 6 do 15 osób, a wiatrowych 10-30 osób. Wszystkie pytania i wnioski dotyczące zwiedzania elektrowni wiatrowych powinny do nas wpłynąć co najmniej miesiąc przed planowanym dniem zwiedzania. Szczegóły znajdziesz w załącznikach poniżej.

Potrzebne dokumenty